Продовжуючи традицію проведення виставок давньої фотографії 1990-х років, ГО "Творча майстерня "Штука" запропонувала виставку, яка ілюструє різні епохи життя міста та його мешканців.
Виставка "Львів і львів'яни" одночасно тривала у двох експозиційних приміщеннях, кожне з яких мало свій тематичний акцент.
з 10 вересня 2008 року протягом двох тижнів в палаццо Бандінеллі (відділ Львівського історичного музею на пл. Ринок, 2) та в Центрі міської історії (вул. Богомольця, 6) експонувалася виставка фотографій "Львів і львів'ян", присвячена 150-річчю появи першої львівської фотографії.
Давні фотографії є тим, що поєднує історію та архітектуру; вони передають дух минулого, показують різні аспекти міського життя, демонструють образ того давнього ідеального Львова, який кожен намагається уявити, відвідуючи старе місто.
У 1841 р. в книгарні Е.Віняжа та К.Вільда на пл. Ринок, 2 для огляду мешканців Львова був виставлений один з перших дагеротипів (попередник фотографії) з видом Львова. Саме в цьому приміщенні, де розпочався масовий продаж фотографій, розгорнулася експозиція, присвячена діяльності найдавніших та найвідоміших львівських фотоательє ХІХ-початку ХХ століть.
В Центрі міської історії Центрально-Східної Європи було представлено світ львівської фотографії, художньої та документальної. Експозиція побудована тематично і демонструвала рідкісні зображення Львова 1860-1990-х років, а також портретні зображення мешканців міста. Експозицію об'єднували панорамні зображення Львова 1861- 1975 років – загальні види міста, виконані з повітряної кулі, літака, з найвищих вершин або споруд.
В рамках фотовиставки відбувся круглий стіл за участі представників львівських музеїв, архівів, видавництв.
Проект реалізовано у співпраці із Центром міської історії Центрально-Східної Європи та Львівським історичним музеєм.
За підтримки Управління культури та туризму департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради (в рамках конкурсу соціально-культурних проектів).